Bloog powraca w nowej odsłonie! Miałem dłuższą przerwę techniczną w starym bloogu dlatego postanowiłem założyć nowy. Myślę że może wam się spodobać. Zapraszam do codziennego czytania i odwiedzania mojego blooga ;) Również postanowiłem to wszystko urozmaicić i do blooga zaczynam rozpowszechniać mój kanał na youtube. Tam możecie znaleźć ciekawe i fajne filmiki o tematyce piłkarskiej. A więc zapraszam do lajkowania i subskrybowania mojego kanału. Możecie również w komentarzach na yt lub tutaj pisać propozycję filmików jakie mam zrobić ;) Poniżej macie link do mojego kanału!
http://www.youtube.com/user/bielawian
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz